o mnie

                                                                                                                                                                                                                                                                                Witam Cię i zapraszam do mojej pracowni.                                                                                                                     Nazywam się Dorota Głuszek, 
z wykształcenia jestem psycholożką i trenerką biznesu. Przez ponad 10 lat zajmowałam się zawodowo fotografią. Od kilku lat pasjonuję się designem i tworzę markę HANATA.

W mojej pracowni projektuję i tworzę klosze do lamp z plastiku i metalu z odzysku, dekory ścienne z tkanin z recyklingu.  
Prowadzę też warsztaty na temat twórczości, poszukiwania talentów i technik relaksacyjnych. 
Nie ograniczam swojej ekspresji twórczej:).

Pracownia HANATA powstała z potrzeby tworzenia rzeczy pięknych i funkcjonalnych a przetwarzanie odpadów traktuję, jako moralny obowiązek. Pragnę też łączyć moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe i wykształcenie oraz to, co mnie fascynuje, w jedną spójną całość.

Najchętniej pracuję na zamówienie. Kiedy mogę projektować myśląc o konkretnym wnętrzu oraz charakterze i potrzebach estetycznych mojego klienta, wtedy moja kreatywność i wyobraźnia są najbardziej wydajne. Uwielbiam ten sposób pracy:)!

Zapraszam także do kontaktu i współpracy architektów, projektantów wnętrz, właścicieli lokali i przestrzeni użytkowych, hoteli, pensjonatów i wszystkich tych, którym podobają się moje prace oraz idea i technologia ich tworzenia.

Dorota Głuszek